Kampanya Detayları

- İlgili kampanya 04 OCAK 2021 Pazartesi tarihinde başlayıp 06 Şubat 2021 Cumartesi günü sona erecektir.
- Kampanya süresince 250 ₺ üzeri olan siparişlerde 10₺ indirim uygulanmaya devam edilecektir ve bu indirim toplama dahil edilmeyecektir. Esas olan faturanın toplam bakiyesi olacaktır.
- Kampanyaya 2020 yılı ve öncesi özellikle aktif sipariş oluşturan kişiler katılabileceklerdir. 01 Ocak 2021 tarihinden sonra yeni müşteri olan kişiler bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.
- Kampanyaya sadece kendi adınıza katılabilirsiniz, bir başkası ile bakiye birleştirme kesinlikle yapılamaz.
- 1 Adet Çeyrek Altın Hediyesi
Belirtilen tarihler arasında toplamda 3.000 ₺ ( Üçbin türklirası ) tutarında sipariş geçen ve tüm ödemelerini eksiksiz yapan kişiler arasından canlı yayında kura ile belirlenecektir.
- 2 Adet Hepsiburada.com dan 500 ₺ Tutarında Hediye Çeki
Belirtilen tarihler arasında toplamda 2.500 ₺ (ikibinbeşyüz türklirası) tutarında sipariş geçen ve tüm ödemelerini eksiksiz yapan kişiler arasından canlı yayında kura ile belirlenecektir.
- 2 Adet Schafer Türk Kahvesi makinası
Belirtilen tarihler arasında toplamda 2.000 ₺ ( İkibin türklirası ) tutarında sipariş geçen ve tüm ödemelerini eksiksiz yapan kişiler arasından canlı yayında kura ile belirlenecektir.
- 5 Adet Schafer Su Isıtıcısı
Belirtilen tarihler arasında toplamda 1.500 ₺ ( Binbeşyüz türklirası ) tutarında sipariş geçen ve tüm ödemelerini eksiksiz yapan kişiler arasından canlı yayında kura ile belirlenecektir.
- 10 kişiye 50 ₺ lik Harika Lazer indirim çeki
Belirtilen tarihler arasında toplamda 1.000 ₺ ( Bin türklirası ) tutarında sipariş geçen ve tüm ödemelerini eksiksiz yapan kişiler arasından canlı yayında kura ile belirlenecektir.
*Kampanya bitiş tarihinden sonra talihlilerin çekiliş tarihi 28 Şubat 2021 Pazar günü saat: 21:00 de Canlı yayında yapılacaktır.
Çekiliş sonucunda talihlilerin hediyeleri ( Çeyrek Altın – Kahve Makinası – Su Isıtıcısı) 8 Mart 2021 Pazartesi günü kendi adreslerine kargo ile gönderilecektir.
Hepsiburada ve Harika Lazer çekleri ise aynı gün kendilerine whatsapp iletişim numaraları üzerinden kampanya kodları olarak gönderilecektir.
*Kampanyaya sadece yukarıda şartları oluşmuş kişiler katılabilmekte, toplam sipariş tutarları ve daha fazlası baz alınarak kampanyaya dahil edilecek YAKLAŞIK TUTARLAR KAMPANYA KAPSAMINA KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR.
*Yukarıda belirtilen şartları, hediyeleri ve tarihlerdeki değişiklikleri değiştirme hakkı sadece Harika Lazer’e aittir.
Değişiklik olması durumunda önceden bilgilendirileceksiniz. Hediye kazanılması durumunda verilecek hediyelerde değişiklik kesinlikle yapılmayacaktır.
*Kampanyaya katılacaklar yukarıdaki tüm şartları kabul etmiş olacaklardır. Oluşabilecek bir aksilik sonucunda adayların 0533 424 15 33 nolu telefon ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. .

Harika Lazer Kimdir ?

Bugüne kadar birçok kişiye ürün ve sektörel bazda destek vermeye çalıştık.
Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi... 2016 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka kişilere anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.
Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
Harika Lazer için kısaca; "Ankara'da Lazer Kesim üzerine uzmanlaşmış bir firma" diyebiliriz.
Harika Lazer'i biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada Ankara'daki benzer firmalardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır bu sektöre hizmet veriyoruz.
Peki Harika Lazer, diğer firmalardan neden farklıdır?
Çünkü; Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Harika Lazer ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiç bir lazer kesimci yada grafik tasarımcının yapmadığı kadar çok tasarım, yeni ürünler, ilginç tasarımlar ve sektöre yönelik farklı konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.
"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Diğer firmalardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız pek bir şeyin olmaması. Diğer firmaların genellikle yaptığı işler internet üzerinde kolayca bulunabilecek basit ve arşivlenmiş tasarımlardır. Biz ise sürekli olarak işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir ürün için bile onlarca seçenek türetip sizlere içimize sinecek bir ürün ortaya koyduğumuzda bilgi veriyoruz.
"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı işi aynı anda yürütürken, olası hatalardan ( makina parkuru/grafik işlemleri/kargo gönderimleri vs) gibi çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, işlerimizi yaparken yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.
"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Bu sektörde ilk ve tek iş akışını düzenleyen ve sistematik çalışan firma olmanın haklı gururu ile tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.
Elbette Harika Lazer'i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda ismimizin neden "Harika" olduğunu çok daha iyi anlayabilirsiniz.
Teşekkürler.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya, 04.01.2021-06.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda firmamız sistemindeki randevularınıza istinaden oluşturulan faturaların tarihleri geçerli olacaktır.
2. Bu kampanyaya katılmak için ne yapmalıyım?
Kampanyaya katılmak için belirtilen tarihler aralığında kampanya koşullarında hediyeler için belirlenmiş tutarlara göre Harika Lazer'den alışveriş yapmanız gerekmektedir.
3. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?
Çekilişle belirlenecek 1 kişiye Çeyrek Altın
Çekilişle belirlenecek 2 kişiye Hepsiburada.com 500₺ Hediye Çeki
Çekilişle belirlenecek 2 kişiye Schafer Kahve Makinası
Çekilişle belirlenecek 5 kişiye Schafer Su Isıtıcısı
Çekilişle belirlenecek 10 kişiye Harika Lazer İndirim Çeki
4. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır ve ne zaman duyurulacak?
Kampanya bitiş tarihinden sonra talihlilerin çekiliş tarihi 28 Şubat 2021 Pazar günü saat: 21:00 de Canlı yayında yapılacaktır. Çekiliş sonucunda talihlilerin hediyeleri ( Çeyrek Altın – Kahve Makinası – Su Isıtıcısı) 8 Mart 2021 Pazartesi günü kendi adreslerine kargo ile gönderilecektir. Hepsiburada ve Harika Lazer çekleri ise aynı gün kendilerine whatsapp iletişim numaraları üzerinden kampanya kodları olarak gönderilecektir.
5. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?
Kampanya katılım sınırı şu şekildedir ; Örneğin ; A Müşterisi belirtilen tarihler içerisinde Harika Lazer'den 2001 ₺lik alışveriş yaptı. A müşterisi sadece "2000₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde 2 Kişiye Schafer Kahve Makinası" hediyesinin çekilişinden yararlanabilir. Diğer çekilişlerden muaf tutulur.
6. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?
Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.

style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;